تمامی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان تهران در ایام نوروز با تخفیف 40 درصدی برخوردار بوده و به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری به امضا خواهد رسید.

تخفیف 40 درصدی هتل‌های استان تهران در ایام نوروز/ ام��ا تفاهم‌نامه با شهرداری برای ارائه خدمات بهتر به مسافران - تصویر 1به گزارش خبرنگار حوزه میراث فرهنگیباشگاه خبرنگاران حاضر در محل رجبعلی خسروآبادی رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران در صبحانه‌ کاری که صبح امروز با موضوع" سفر در ایام نوروز" در محل اداره کل میراث فرهنگی استان تهران برگزار شد گفت: در ایام نوروز هتل‌ها و مراکز اقامتی استان تهران از 40 درصد تخفیف برخوردار هستند.  
 
وی افزود: در حوزه سفر باید برنامه ریزی بلند مدت صورت گیرد و تمامی دستگاههای مرتبط در این زمینه با هم برای ارائه خدمات دائمی و بهتر به مسافران همکاری کنند.  
 
خسرو آبادی تصریح کرد: در ایام نوروز باید تمامی مسائل و مشکلاتی که در حوزه سفر از ابتدا تا انتها وجود دارد بررسی شود که در این زمینه ستاد خدمات هماهنگی سفر وظیفه داشته تا این موارد را به صورت دائمی رصد کند.
 
رئیس میراث فرهنگی استان تهران بیان کرد:بحث گردشگری موضوعی اقتصادی بوده البته به دلیل جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی از دید فرهنگی نیزمی‌توان به آن نگاه کرد.  
 
وی اظهار داشت: برای نوروز سال 94 در نظر داریم بر روی استان‌های همجوار تهران برنامه ریزی کنیم تا از این استان‌ها بتوانیم گردشگر به تهران بیاوریم.  
 
خسرو آبادی تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران در زمینه گردشگری امضاخواهیم کرد البته این تفاهم نامه در تمام سال قابل اجرا است.
   
 رئیس میراث فرهنگی استان تهران بیان کرد: برای ایام نوروز امسال با همکاری شهرداری تهران‌کارت در نظر گرفته شده که تسهیلاتی را برای مسافران ارائه خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: این تسهیلات شامل استفاده رایگان از حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس و مترو بوده همچنین سازمان میراث فرهنگی نیز خدماتی همچون 50 درصد تخفیف موزه‌ها برای دارندگان تهران‌کارت در نظر می‌گیرد.  
 
خسروآبادی تصریح کرد: شهرداری تهران 3 میلیارد تومان بودجه برای تهران‌کارت، چاپ اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سطح شهر تهران در نظر گرفته است.
 
بشردوست معاون گردشگری استان تهران در ادامه افزود: دبیرخانه ستاد خدمات هماهنگی سفر در معاونت گردشگری استان تهران به منظور نظارت برخدمات آژانسهای مسافرتی ، هتلها و خطوط هواپیمایی در ایام نوروز تشکیل شده  است.  
 
انتهای پیام/
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه