نشست داوری آثار رسیده به نخستین جشنواره دوسالانه "عکس تأمین اجتماعی در یک نگاه" با حضور اسماعیل عباسی، سعید دستوری و مهدی مقیم نژاد به پایان رسید.

داوری آثار جشنواره عکس تأمین اجتماعی در یک نگاه به پايان رسيد - تصویر 1
"سیدمهدی محمدی" مدیر روابط عمومی جشنواره عکس تأمین اجتماعی در یک نگاه، ضمن اعلام اين خبر گفت: پس از اعلام فراخوان اين جشنواره، آثار قابل توجهی به دبيرخانه ارسال شد و توسط هیئت داوران جشنواره که داراي تخصص‌هاي لازم در حوزه عکس بودند، داوري شد.
 
وی اضافه کرد: در حال حاضر نیز دبیرخانه جشنواره مشغول جمع‌بندي آراء نهايي هیئت داوران می باشد.
 
محمدی با بیان اینکه دوسالانه عکس تامین اجتماعی رویدادی است که در سطح کشوری برگزار می‌شود، ادامه داد: تلاش کردیم این جشنواره عکس را با استانداردهای ملی برگزار کنیم.
 
مدیر روابط عمومی این جشنواره اعلام آثار برتر در نخستين دوسالانه جشنواره عکس تامین اجتماعی در یک نگاه را به روز اختتامیه موکول کرد و گفت: تمامي آثار مذکور مورد داوري قرار گرفته است و نتايج نهايي بزودی اعلام می شود.
 
او در ادامه گفت: به عکس اول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 3 سکه تمام بهار آزادی و به نفر دوم و سوم نیز به به ترتیب لوح تقدیر به همراه 2 و 1 سکه تمام بهار آزای اهدا و مابقی هنرمندانی که آثارشان پس از داوری پذیرفته شده مبلغ 2،000،000ریال بعنوان حق التصویر تقدیم می شود.
 
مدیر روابط عمومی این جشنواره اضافه کرد: همچنین سازمان تأمین اجتماعی بابت عکس ویژه جشنواره نیز لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 3 سکه تمام بهار آزادی اهدا می کند.
 
وی با اشاره به اینکه جشنواره فوق به همت سازمان تأمین اجتماعی و با همکاری شرکت فرهنگ فیلم تهران برپا شده است، عنوان کرد: م��اسم اهدای جوایز و افتتاح نمایشگاه عکس این جشنواره در نیمه اول اسفندماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ اس
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه