فراخوان شرکت در هشتمین دوره جشنواره شعر فجر از سوی ستاد اجرای این جشنواره اعلام شد.

فراخوان هشتمين جشنواره بين­ المللي شعر فجرمنتشر شد - تصویر 1
به گزارش حوزه ادبیات باشگاه خبرنگاران به نقل از ستاد اطلاع رسانی هشتمین جشنواره شعر فجر، فراخوان شرکت در هشتمین دوره جشنواره شعر فجر از سوی ستاد اجرای این جشنواره اعلام شد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند آثار خود را تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۳ به دبیرخانه جشنوره ارسال کنند.

همچنین محدودیت سنی برای علاقه‌مندان اعلام نشده است و شرکت کنندگان می‌توانند حداقل پنج و حداکثر دوازده قطعه شعر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
 
شرایط شرکت در این جشنواره از سوی ستاد اجرایی هشتمین دوره جشنواره فجر به قرار زیر اعلام شده است:
 
۱- بخش رقابتی جشنواره در قالب‌های سنتی، آزاد (نیمایی، سپید)، کودک و نوجوان، شعر محاوره (شکسته) و شعر بومی (زبان‌های محلی) برگزار می‌-شود.
  
۲- ارسال آخرین سروده‌ها حداقل ۵ و حداکثر دوازده قطعه شعر الزامی و کافی است.
   
۳- جشنواره محدودیت موضوعی و سنی ندارد.
   
۴- تکمیل فرم مربوطه جهت شرکت در بخش رقابتی الزامی است شاعران محترم می‌توانند فرم مربوطه را از طریق سایت جشنواره (http: //fajrpoem. farhang. gov. ir) و ادارات کل ارشاد استان‌ها و شهرستان‌ها دریافت، تکمیل و همراه آثار ارسال نمایند.
   
۵- در بخش جنبی نیز مجموعه شعر‌ها (کتاب‌های) منتشر شده در سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ مورد بررسی قرار می‌گیرند. شاعران محترم می‌توانند کتاب‌های چاپ شده خود در سنوات یاد شده به همراه فرم شرکت، ارسال نمایند.
   
۶- شرکت یک شاعر در بخش‌های مختلف جشنواره (مفاد بند ۱و۵) بلامانع است.
   
۷- بدیهی است به مدارک ناقص یا آثار رسیده بعد از مهلت مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد و از رقابت حذف می‌گردند.
 
شرکت کنندگان فرصت دارند از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۲ تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۳ آثار خود را از طریق پست الکترونیک fpoem@farhang. gov. ir یا آدرس پستی، تهران خیابان شهید مطهری، خیابان فجر (جم سابق) پلاک ۷، طبقه ۶، کدپستی۱۵۸۹۷۴۳۱۱۱، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی شعر فجر ارسال کنند.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های ۸۸۳۴۲۹۷۹-۰۲۱ و ۸۸۳۴۲۹۸۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ اس

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه