نمایش "هراکلس 5" که مدتی است به کارگردانی ناصر حسینی مهر در تماشاخانه ایرانشهر به اجرا در آمده است، میزبان محمد ساربان، محسن حسینی، خسرو احمدی، بهزاد صدیقی و نوید محمدزاده شد.

به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر؛ نمایش "هراکلس 5" به کارگردانی ناصر حسینی مهر در اجرای ویژه شنبه شب، میزبان محمد ساربان، محسن حسینی، خسرو احمدی، بهزاد صدیقی و نوید محمدزاده شد. از هنرمندانی که در روزهای گذشته از این نمایش دیدن کردند، می توان به داریوش مودبیان، بهزاد فراهانی، حسن مهمانی، رامتین شهبازی، ابراهیم پشت کوهی، هوتن شکیبا، بهرام افشاری، فرزاد امینی و ... اشاه کرد.

 این اثر نمایشی اقتباسی آزاد از «هراکلس» اُریپید نوشته هاینر مولر است که با انتقادی تند به دنیای مصرفی و صنعتی امروز، داستان مردمی را روایت می‌كند كه برای رها شدن از شر ناپاكی کشورشان به قهرمان اسطوره ای «هراكلس» پناه می‌برند.

در این نمایش رزگار خاطری ـ سعدی محمدی ـ کامیار محبی ـ پوریا سلطان زاده ـ محسن خدری ـ آرین ذولفقاری ـ مرتضی زارعی ـ احمد عظیمی ـ پدرام صمدی ـ حسن عسگری ـ حسام علم الهداء ـ مصطفی مهربان به ایفای نقش می‌پردازند .

گفتنی است، نمایش "هراکلس" هر شب ساعت 19:30 در سالن استاد سمندریان روی صحنه می‌رود.


انتهای پیام/ اس
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه