کیت وینسلت یکی از بزرگترین بازیگران حال حاضر سینماست. 10 فیلم از بهترین نقش آفرینی های او را با هم مرور می کنیم.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها - ترجمه از محمود حائری:  کیت وینسلت یکی از بزرگترین بازیگران حال حاضر سینماست. 10 فیلم از بهترین نقش آفرینی های او را با هم مرور می کنیم.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind -2004

درخشش ابدی یک ذهن بی گناه

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

در نقش کلمنتاین عجیب و غریب، کیت بازی درخشانی کرده است. این فیلم تمی رمانتیک دارد، نقش مقابل او را جیم کری به عنوان جوئل بازی کرده است آنها در این فیلم تصمیم دارند که خاطرات مشترک شان را از ذهن یکدیگر پاک کنند.

Titanic -1997

تایتانیک

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

این فیلم بر اساس واقعه تاریخی که در سال 1912 منجر به غرق شدن کشتی تایتانیک شد ساخته شده است. در این فیلم کیت نقش رز مسحور کننده را مقابل لئوناردو دی کاپریو بازی کرده است.این دو نفر گرفتار عشقی از دو طبقه اجتماعی متضاد می شوند.

Little Children - 2006

بچه های کوچک

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

بچه های کوچک داستان تلخ و غمگینی در باره کتمان و رابطه نامشروع است. در این فیلم کیت نقش سارا همسر و مادری را بازی می کند که  بی انگیزه و کسل است تا اینکه در گیر رابطه با برد می شود که وکیل با نشاطی است که درگیر ازدواجی  ناخوشایند است. این فیلم با بازی عالی کیت وینسلت اوج و فرود بی وفایی را به نمایش می گذارد.

Carnage - 2011

کشتار

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

کشتار، فیلمی که تقریبا تمام سکانس هایش در یک آپارتمان رخ می دهد،  ممکن است برای کسانی که با فضای بسته مشکل دارند، احساس نا مطبوعی ایجاد کند، با این حال بعد از شروع این فیلم تماشاگران افسون بازی کیت وینسلت در مقابل جودی فاستر می شوند. این فیلم داستان ملاقات دو زوج است که درباره دعوای پسران شان بحث می کنند. بحث بیت آنها به طور جنون آمیزی بالا می گیرد...

Contagion - 2011

سرایت

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

خواهان تماشای یک فیلم هیجان انگیز هستید؟ حتما «سرایت» را تماشا کنید. کیت وینسلت در این فیلم نقش دکتر ارین میرز را بازی می کند. دکتر میرز عضو گروهی از پزشکان آمریکایی است که از طرف مرکز جلوگیری از بیماری آمریکا مامور شناسایی و درمان این بیماری واگیردار هستند که دارد مردم را در سراسر جهان می کشد.

Revolutionary Road - 2008

جاده رولوشنری

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

در این درام لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت فیلم رمانتیک دیگری را مقابل هم بازی کرده اند. داستانِ فیلم در دهه 50 میلادی رخ می دهد که درباره زوجی به نام آیپریل و فرانک است. آنها در حومه شهر زندگی می کنند. و درگیر بزرگ کردن دو فرزند هستند. این فیلم اقتباسی از رمان ریچارد یتس به نام جاده رولوشنری است. کیت در این فیلم بازی بی نظیری در نقش همسری ناراضی ارائه داده است.

The Holiday - 2006

تعطیلات

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

هوس یک فیلم کمدی رمانتیک کرده اید؟ این فیلم یکی از بهترین انتخاب ها ست. کیت وینسلت نقش آیریس را در این فیلم بازی می کند. او زن دل شکسته ای ساکن لندن است که می خواهد در تعطیلات کریسمس از رنج دلشکستگی رهایی یابد و در آن سوی دنیا در لس آنجلس کامرون دیاز، نقش آماندا را بازی می کند. او نیز به همین درد دچار است. هر دو آنها در پی این هستند که چطور طی  تعطیلات از تنهایی و دل شکستگی رهایی یابند.

Labor Day - 2013

روز کارگر

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

فیلم «روز کارگر» در همه جای دنیا تماشاگران را مبهوت خودش کرده است. در این فیلم کیت وینسلت بازی زیرپوستی درخشانی در نقش ادل ارائه کرده است. ادل مادر افسرده ای است که پدر فرزندش او را ترک کرده است. در یک ماجرای ناگهانی یک فراری از زندان وارد زندگی این مادر و پسر می شود.....

The Reader - 2008

کتابخوان

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

کتابخوان داستان یک رابطه است، رابطه ای میان پسری نوجوان و زنی که از او سالها بزرگتر است. نقش این زن را کیت وینسلت بازی می کند. این رابطه سالها پیش از روایت  داستان ایجاد شده، زمانی که هانا (کیت) به عنوان نگهبان آشویتز کار می کرده است. پس از سالها بین او و مایکل ملاقاتی رخ می دهد زمانی که مایکل دانشجوی حقوق است و به عنوان تماشاگر درمحاکمه هانا در دادگاه جنایی نشسته است.....

Movie 43 - 2013

فیلم 43

ده فیلم از کیت وینسلت که حتما باید تماشا کرد

این فیلم که از مجموعه ای از فیلم های کوتاه تشکیل شده است و بسیاری از ستاره های هالیوودی در آن بازی کرده اند. در این فیلم کیت نقش زنی را بازی می کند که با مردی قرار ملاقات دارد........
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه